سوالات متداول .

شما می توانید پرسش های خود را در سوالاتی که برای همه پیش آمده و ما آنها را در اینجا پاسخ می دهیم بیابید.

اگر سوال دیگری دارید با ما تماس بگیرید تا هرگونه کمکی بتوانیم برای حل مسئله شما انجام دهیم.

چرا قیمت های فروش شما از شرکت ها پایین تر است؟

با گسترش زیر ساخت های ارتباطی و همگانی شدن اینترنت دسترسی همه به اطلاعات و قیمت ها و فروشندگان آسان شده که باعث ایجاد رقابت بین فروشندگان گردیده است. ما نیز تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر و قیمت های پایین تر انجام می دهیم تا بتوانیم با رضایت بیشتر مشتریان خود در عرضه رقابت خود پیروز باشیم.

آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟

خیر، به دلیل ماهیت فروش اینترنتی، امکان رویت کالاها از نزدیک وجود ندارد. اما برای فراهم آوردن امکان خرید برای مشتریان، اطلاعات کامل محصولات و عکس آنها در وب سایت قرار داده شده که مشتریان به کمک آن می توانند خرید خود را انجام دهند.ضمن اینکه می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلفن با ما تماس بگیرید.

آیا می توانم محصول خریداری شده را تعویض نمایم؟

به دلیل ماهیت بهداشتی اجناس کالای خواب، پس از باز شدن پلمپ بسته بندی امکان تعویض وجود نخواهد داشت. اما در مواردی بدون باز شدن بسته بندی و صدمه محصول امکان تعویض وجود دارد (لازم به ذکر است هزینه برگشت به عهده مشتری است). در موارد خاص امکان برگشت محصول باز شده با هماهنگی شرکت تولید کننده وجود خواهد داشت که مشمول هزینه مطابق با فرمت شرکت تولید کننده آن می شود.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید سفارش های خود را ثبت نمایید فرآیند ارسال سفارش شما در همان لحظه شروع می شود که از طریق ایمیل و پیامک شما را از مراحل سفارش، شما را آگاه خواهیم کرد در صورت نیاز همکاران ما در جهت هماهنگی ارسال سفارش با شما تماس خواهند گرفت.

برای انتخاب و خرید کالا در سایت نیاز به مشاوره دارم، راهی وجود دارد که در تصمیم‏ گیری به من کمک کند؟

بله، کافی است با ما تماس بگیرید و با بخش مشاوره ما ارتباط برقرار کنید.

بله، در تمام نقاط استان تهران، البرز و قم ارسال کلیه اقلام رایگان است.همچنین امکان پرداخت در زمان تحویل نیز وجود دارد.

در خارج از محدوده استان های تهران، البرز و قم کالاهای کم حجم با پست سفارشی ارسال می شوند و کالاهای حجیم مانند تشک با باربری ارسال خواهند شد. لازم به ذکر است هزینه قبل از ارسال باید به حساب واریز شود.

بله، تمام قیمت ها به روز هستند.

ما سفارشات زیادی را پردازش کرده ایم و تمام تلاش خود را جت رضایت مشتریان به کار بسته ایم. اما تنها در شهرهایی که سیستم حمل و نقل خود را داریم تمکان پرداخت در محل را داریم که اگر در آن شهر ها محل تحویل باشد می توانید با انتخاب پرداخت در محل بابت تحویل سفارش خود هیچگونه نگرانی نداشته باشید.

بله، کافی است شما آدرس شخص تحویل گیرنده را در آدرس های خود ثبت نمایید.

DMCA.com Protection Status

فروشگاه مرجان در حال به روز رسانی است. رد کردن